#HIZLI ESNEK AVANTAJLI

2006 yılında kurulan PSA Finans, Stellantis Türkiye markaları Peugeot, Citroën, Opel ve DS Automobiles müşterilerine alanında uzman iş ortakları aracılığıyla finansal çözümler sunmaktadır. PSA Finans; taşıt kredisi ve ilişkili sigorta ürünleri, operasyonel kiralama, finansal kiralama, marka kasko gibi sunduğu ihtiyaca uygun finansman çözümleri ile müşterilerinin hayal ettikleri otomobillere ulaşmasınna destek olur.


Kolay ve hızlı süreçleri ile hem finansman hem sigorta çözümlerini yetkili satıcı konforunda sunan PSA Finans, merkezine müşteri memnuniyetini koyduğu iş modeli ile tüm müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet deneyimini yaşatmayı hedeflemektedir.

Kredi hizmeti tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA FİNANS platformu ve/veya BPF Pazarlama ve Acentelik Hizmetleri A.Ş. kredi sağlayıcı bir kuruluş veya bir sigorta şirketi, bir sigorta aracısı (sigorta acentesi veya brokeri) ya da bir sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı değildir. PSA FİNANS platformunda teklif ve seçeneklerine erişim sağlanan finansal çözümler anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. tarafından; PSA Kasko ürünü anlaşmalı kuruluşlar olan Aksigorta A.Ş. , Groupama Sigorta A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş ve Axa Sigorta A.Ş tarafından; Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından; PSA Araç Kiralama ürünü ise anlaşmalı kuruluşlar olan LeasePlan Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.ve ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.